ЕРУДИТ-ЦЕНТР, центр сертифікованого навчання

5
Адреса: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 7, офіс 15
Телефон: (0382) 777285
Мобільний: 0986144118
Веб-сайт: ecenter.in.ua
E-mail: eruditcentr@ukr.net
Час роботи: Пн. - Пт.: 9:00 - 20:00.

Рубрики:

Опис діяльності:

Професійні бухгалтерські курси та курси 1С бухгалтерії у місті Хмельницькому. Ведення бухгалтерського обліку в програмі "1С Бухгалтерія 8.3”. Після закінчення навчання видається сертифікат.

Ключові слова:

бухгалтерські курси Хмельницький, бугалтерські курси Хмельницький, подільські бухгалтерські курси, курси бухгалтерії, курсы бухгалтерии, курси бухгалтерів, курси бугалтерів, курси бухалтерів, курси 1С 7.7 Хмельницький, курси 1С 8.3 Хмельницький, бухгалтерские курсы Хмельницкий, бухгалтерские курсы, бугалтерские курсы, курсы бухгалтерии, курси для бухгалтеров, курси бухгалтеров, бухгалтерия 1С курсы, бухгалтерія 1С курси, курси 1С, курсы 1С, курсы 1С Хмельницкий, курсы 1С Хмельницький, 1С для новичков, курси бухгалтерські Хмельницький; курсы 1С 7.7 Хмельницкий, курсы 1С 8.3 Хмельницкий, курсы бухучета, курси бухобліку, курс бухгалтерского учета, курс бухгалтерського обліку, курсы бухгалтерского учета для новичков, курси бухгалтерського обліку, курсы бухгалтеров, бухгалтерський облік, бухгалтерский учет Хмельницкий, бухгалтерські курси для новачків, комп'ютерні курси, компьютерные курсы, компьютер обучение, компьютерные курсы, обучение компьютер, комп обучение, комп'ютерне навчання

Переглядів: 12463


 

ПОДІЛЬСЬКІ БУХГАЛТЕРСЬКІ КУРСИ "ЕрудитЦентр".

 

Навчальний центр "ЕрудитЦентр" - це сучасний професійний заклад, що спеціалізується на наданні бухгалтерських курсів в м. Хмельницькому.

 

ЦЕНТР СЕРТИФІКОВАНОГО НАВЧАННЯ "ЕРУДИТ ЦЕНТР" пропонує до Ваших послуг:

1) Сертифікований авторський курс "Бухгалтерський облік з нуля + Перші кроки в "1С: Бухгалтерія 8.3 для України" редакція 2.0"

Викладачі даного курсу пройшли підготовку в фірмі 1С і мають сертифікати на право його викладання.

Курс сформований за матеріалами, які розроблені та затверджені фірмою 1С.

По закінченні навчання Ви отримуєте свідоцтво від фірми 1С.

Кількість ак.годин - 75 (весь курс).

1 варіант:

Період навчання: 1,5 місяці. Кількість занять на тиждень: 5 разів на тиждень. - Тривалість заняття: 1 год. 45 хв.

2 варіант:

Період навчання: 3 місяці. (на 18.30). Кількість занять на тиждень: 2 рази на тиждень.

 

2) Курс "Перші кроки в "1С: Бухгалтерія 8.3 для України" редакція 2.0"

Тривалість курсу 10 академічних годин.
 

3) Курси "Photoshop":

Кількість ак. годин32.

Тривалість курсу - 2 місяці.

Практичний курс.

 

4) Курси "Комп'ютерної грамотності":

Індивідуальні заняття. Практичний курс.

 

5) Курс "Веб-дизайну".

 

Детальна інформація:

ecenter.in.ua

Дзвоніть: 0986144118, (0382) 77-72-85

 

Питання, які задають найчастіше.

Чому ми?

Найкращі викладачі. Основна наша гордість - висококваліфіковані викладачі, які мають великий досвід роботи на посаді головного бухгалтера та велике бажання і любов до своєї праці.

Багато практичної роботи. Навчання у нашому центрі орієнтоване на практичну роботу, щоб Ви могли працювати в обраному напрямку після його закінчення.

Сучасні аудиторії. Для Вашої зручності та ефективності навчання, аудиторії оснащені сучасною технічною базою, яка допомагає сприймати інформацію при роботі за комп'ютером (проектори, екрани, а також роздатковий матеріал і т.п.).

Доступні ціни. У нас найнижчі ціни в м. Хмельницькому. Обираючи навчання, потрібно обов’язково звертати увагу на об’єм навчального плану. Адже кількість занять безпосередньо впливає на можливість найповнішого осягнення обраного Вами курсу.

Зручне розташування. Ми знаходимось в центрі м. Хмельницький. Біля зупинки Офіс-Центр, у приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати (там де проводяться виставки).