АВТОРСЬКА СТУДІЯ НАТАЛІЇ ВЕСЕЛОВСЬКОЇ

0
Адреса: м. Хмельницький, вул. Бандери (вул. Рибалка), 49/2, біля Viknaroff
Мобільний: 0984974014
Час роботи: Час роботи салону: з 10 до 21, Нд -вихідний. Курси працюють у вівторок і четвер. Групи на: 10:00; 15:00; 18:00

Рубрики:

Опис діяльності:

Наша студія запрошує на навчання майстерності — моделювання нігтів акрилом, дизайну гель-лаками і китайського розпису, художньої ліпки, акваріумного дизайну, всіх видів макіяжу, нарощування вій.

Ключові слова:

аерограф, аерографія, аэрограф, аэрография, візаж, курси візажу, визаж, курсы визажа, макіяж, макияж, курси навчання манікюру Хмельницький, нарощування нігтів, гелеві нігті, моделювання нігтів, дизайн гель-лаком, Професійні курси, Перукарні та салони краси; курсы обучения маникюру Хмельницкий, наращивание ногтей, гелевые ногти, моделирование ногтей, дизайн гель-лаком, Профессиональные курсы, Парикмахерские и салоны красоты, курси нарощування нігтів, навчання нарощування нігтів, курси манікюру, педикюру, майстер манікюр, моделювання нігтів акрилом, китайський розпис, художня ліпка, акваріумний дизайн, нарощування вій, манікюр, художній розпис, професійний манікюр, корекція нігтів, моделювання нігтів, френч, французький манікюр, нарощування гелем, акрилом, гель-лак, дизайн нігтів, дизайн кольоровими гелями, художній манікюр, класичний, апаратний, педикюр, spa педикюр, розпис хною, корекція брів, спа педикюр, боді арт, фейс арт, біотату брів, макіяж, депіляція, spa педикюр, гель-дизайн

Переглядів: 3460


В салон на умовах орендної плати потрібні:

-перукарі,

-косметолог,

-масажист,

-майстер педикюру.

 

Нове віяння в сучасній індустрії нігтьового сервісу - аерографія.

Пропонуємо Вашій увазі курс - "Робота з аерографом"

Навчальний курс "Майстер Візажист – стиліст"

Природна краса, безсумнівно, є найбільшим скарбом кожної жінки. Вона має у своєму арсеналі особливу «зброю» — спокусливі губи, виразні очі, жіночні і ніжні риси обличчя. Однак, навіть такі безцінні дари жінка здатна самостійно приховати (якщо взагалі не зіпсувати) невдалим макіяжем. Далеко не кожна з нас, знає, як правильно наносити макіяж, так, щоб він підкреслював жіночу привабливість.

Макіяж – це мистецтво. Мистецтво виділити свої переваги, приховати недоліки чи доповнити стильний образ. Він завжди має відповідати не лише індивідуальним особливостям жінки, але й місцю та події. Саме тому існує така велика кількість видів макіяжу залежно від призначення, особливостей виконання та стилю, з якими ми Вас ознайомимо у нашій студії.

Ми навчаємо створювати неповторний сучасний образ для кожної дівчини за допомогою коректування та тонування обличчя, використовуючи гру світла і тіні, Також навчимо моделюванню ідеальної лінії брів, враховуючі риси обличчя. Вивчаємо різноманітні техніки нанесення MAKE UP:

- олівцева;

- тіньова;

- аква та гелева техніки.

А також багатогранність видів макіяжу, які відповідають певній події, віку та характеру дівчини чи жінки. Ви навчитесь використовувати різноманітні текстури, отримаєте уявлення про кольористику і комбінацію кольорів, освоїте сучасні та популярні види макіяжу.

Навчання здійснюється на професійній косметиці: Colordance, Make up fo Life, EL Corazon, Cinecitta...

Навчальна програма побудована на основі актуальних тенденцій салонного макіяжу, тому після проходження курсу Ви отримаєте всі необхідні психологічні та професійні навички роботи з клієнтами.

Навчальний курс "Майстер манікюру"

Навчання у нас проводиться за інноваційними технологіями, враховуючи всі вимоги сучасного клієнта. Курси манікюру дозволять Вам розширити своє уявлення про можливості в сфері краси. Досвідчені майстри допоможуть Вам засвоїти різноманітні техніки виконання манікюру, нарощування та дизайну нігтів. Такі як: fashion facture, крекелюр, чеканка, лиття, декупаж, 2-D, 3-D - дизайни. А також ми ознайомимо Вас з курсами китайського розпису, художньої ліпки, акваріумного дизайну. Ви засвоїте правила догляду за шкірою рук, санітарно-гігієнічні норми спеціаліста з манікюру.

Навчання проводиться на матеріалах студії: Kodi, ART, Amro, EMI, Policolor, PNB...

Ми не маємо вікових обмежень, будемо раді кожному бажаючому.

Студія працює – вівторок, четвер на: 10:00, 15:00 та 18:00.

Наші учні оволодівають знаннями та професійною майстерністю, що дає їм змогу працювати в найкращих салонах краси. По закінченню навчання отримують диплом кваліфікованого майстра.

Ми пропонуємо Вам:

  • моделювання нігтів (акрил, гель);
  • манікюр (класичний, апаратний);
  • педикюр та SPA-педикюр;
  • різноманітні гель-дизайни (fashion facture, чеканка, кракелюр, декупаж, 2-D, 3-D дизайни);
  • художню ліпку, акваріум, китайський розпис;
  • нарощування вій (3D, 7D);
  • розпис хною (body art, face art);
  • корекція та біотату брів;
  • всі види макіяжу;
  • депіляція.

Ми чекаємо саме на Вас!